hero

Hakkımızda

Rj Organizasyon Hakkında

RJ ORGANİZASYON

Hayallerinizde arzuladığınız, hayatınızda belki de bir defa gerçekleşecek sürpriz anlarınızı gerçeğe dönüştürmek istiyorsanız; yaratıcı ve ekonomik çözümlerimiz ile yanınızdayız.

Misyonumuz; RJ Organizasyon markasıyla çıktığımız bu yolda çıtayı daima yüksekte tutmak, müşterilerimizin tüm hak ve çıkarlarını koruyarak sadece güvene dayalı iş ilişkileri kurmak ve düzenlediğimiz etkinliklerin tümünde müşterilerimiz için katma değerli hizmetler sunmaktır.

Vizyonumuz; sektörümüzle ilgili dünyada yaşanan tüm gelişme ve trendleri takip ederek kalite ve güveni temsil etmek, marka tanınırlığımızı artıracak yeni girişimlerimizle kurumsal kimliğimizi en iyi şekilde korumak ve güçlendirmektir.

Hakkımızda

www.surprizevlenmeteklifi.com RJ GROUP ORGANİZASYON tescilli markasıdır. 10 yılı aşan tecrübe ve bilgi birikimimiz ile alanımızda her biri uzman olan profesyonel bir ekiple, sadece başarı ve müşteri memnuniyetine odaklandık. Çalıştığımız tüm organizasyonlarda, müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamayı ve en özel günlerini paylaşıp korumayı ilke edinerek hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Müşterilerimizin tüm isteklerini kusursuz organize ederken, beklentinin çok daha üzerinde bir sonucu da garanti etmekteyiz.

Sahip olduğumuz ve her geçen gün artmakta olan zengin müşteri portföyümüzle, sektörün nabzını tutuyor bir taraftan da işimizle ilgili dünyadaki tüm özgün ve yenilikçi gelişmeleri takip ederek sektörümüze büyük bir ivme kazandırmayı hedefliyoruz.

Neden Biz?

Bizi seçmeniz için başlıca nedenler...

  • Öncelikle işimize saygı duyuyor ve severek yapıyoruz.
  • Etkinlik ve Organizasyon Yönetimi Konusunda Eğitimli Yeterlilik Belgelesine sahibiz.
  • Binlerce Kişinin bu özel anlarına tanıklık edip, imzamızı attık.
  • Organizasyonlarımızda kullanılan tüm ekipman ve cihazlar firmamız bünyesinde bulunmaktadır.
  • Yatlarımız Yat Turizm Belgelidir ve tur süresince sigortalısınızdır.
  • Organizasyonun anlaşma süresinde Sözleşme yapılarak tüm haklarınız korunur ve anlaşma tutarının haricinde daha sonradan ekstra bir ücret ile karşılaşmazsınız.