hero

Yat Turu Evlilik Teklifi

Boğazda Yat Turu Evlilik Teklifi Seçenekleri

Paket Detay

Evlilik Teklifi ömür boyu sürecek bir birlikteliğe atılacak ilk adımdır.Her genç kadının hayali sevdiği erkek ile hayal ettiği gibi bir düğünle dünya evine girme isteği , erkek tarafından yapılan Evlenme Teklifi’ne bağlıdır.  Kadınlar hayatlarında bir defa yaşayacakları bu duyguyu ileride çoçuklarınıza anlatacak bir unutulmaz bir  anı olmasının yanı sıra  kendilerine özgü olmasını ister.

İstanbul Boğazı ‘na hayran olanlar için böylesi özel bir günde tercih sebeplerinin başında gelmeli.

İstanbul Boğazında Yat Turu Köprüde Lazer ile Evlilik Teklifi bir çok çiftin aşklarına şahitlik etmesine karşın , hala etkili ve büyüleci tekliflerin ilk sırasında yer almaktadır. Ve popülerliğini uzun bir sürede koruyup EvlilikTeklifi alan bayanları ağlatmaya devam edeceğe benziyor.

Başkadır her şeyi İstanbul’un.. Adına nice efsaneler, şiirler, türküler yazılmış.. 
İstanbul deyince akla gelenlerin ucu bucağı yoktur.. En güzeli de İstanbul da başlayan sevdalar değil midir sizce de şehre can veren… 
İşte adına nice destanlar yazılmış bu şehirde, Asya ve Avrupa’nın buluştuğu İstanbul Boğazının  huzurunda herkesi kıskandıracak; dilerseniz güne başlarken kahvaltıda, gün arası, öğle yemeği ya da romantik bir akşam yemeğinde bu şehrin bir efsanesi de sizin Evlilik Teklifiniz olsun isteriz.

YAT TURU & LAZER GÖSTERİSİ EŞLİĞİNDE EVLİLİK TEKLİFİ 

Sadece size özel hazırlanmış Lux motor yatımız  ve  romantik ve şık dekore edilmiş bir akşam yemeği masası fonda bu romantik ve özel akşama tercih edeceğiniz müzikler.Organizasyonumuz yatımızın hareket noktası Bebek veya Anadolu Yakası Kandilli iskelesine kız arkadaşınız ile gelmeniz ile başlar. Bayan Hostesimizin sizi yatımıza spontene veya kız arkadaşınızın ismi ile yatımıza davet ederek sizi romantik masanıza yönlendirir. Sizi baş başa bırakır. Aralıklı zamanlarda Fotoğraf çekimi için yanına gelerek bu anlarınızı ölümsüzleştirir.Yemek veya Kokteyl tercihinize göre servisiniz yapılır. Turumuza devam ederken Evlilik Teklifi anı için tüm hazırlıklarımız tamamlanmıştır ve fotoğraf çekimi için bayan hostesimiz sizi yatımızın ön kısmına yönlendirir.Dahaönceden belirlemiş olduğunuz Evlilik Teklifi Anı şarkınız fonda size eşlik ederken Köprüde Lazer Yazılar belirmeye başlar, Kız arkadaşınızın ismi ile başlayıp sizin daha önceden belirlediğiniz cümleler ile devam ederken BENİMLE EVLENİR MİSİN ? yazısı belirir ve işte o en önemli an.. Sizin diz çöküp hayatınızın aşkı ilan ettiğiniz sevdiğinize diz çöküp tektaş yüzüğünüzü armağan etmeniz ile uzaktan kumanda ile volkanlarımızı ateşleriz ve teklifinizi görsel bir şölene dönüştürürüz. Bu teklif seramonisinden sonra masanıza döndüğünüzde kız arkadaşınızdan hayatınızın en anlamlı EVET ini kutlamanız için bir buket çiçek  ve  kutlama pastanız masanıza gelir. Bu anlarınız fotoğraf ve video çekimi ile ölümsüzleştirilir . Sonsuza kadar hatırlayacağınız en güzel anlarınız kalır. Turumuzun sonuna geldiğimizde, Evlilik Teklifinizde katkıda bulunmanın ve bu anınıza tanıklık etmenin verdiği mutlulukla sizinle vedalaşırız.

Bu turumuzu 1 saat veya 2 saat ,yemekli veya kokteyl olarak Kemancı, Uçan Balon , Yata biniş seromonisi, Vıp Araç transferi ile zenginleştirebilirsiniz.

YAT TURU İLE SABAH KAHVALTISI EŞLİĞİNDE EVLİLİK TEKLİFİ

İşte güneş yeni bir gün için doğuyor.. Kız kulesi yine göz kamaştırıyor, martılar kız kulesinin bu ihtişamına hayran çığlık çığlığa anlatıyorlar hikayesini vapurla karşıya geçen güzellikten bi haber insanlara.. Ahh darılmamak elde mi derken bir yerlerde birileri seni çook seviyorum diyor.. Rüzgar 4 bir yana haberci.. İstanbul da kırgınlık kalmıyor; kız kulesi, galata herkes mutlu…
İstanbul yeni bir güne merhaba derken; güneşin ışıl ışıl parladığı İstanbul Boğazında mavinin huzurunda rüzgarla haber gönderen olmak.. Hayatınızın kadınıyla yeni bir yaşama adım atmak istemez misiniz? Yeni başlangıçlara yeni güne merhaba derken Evlilik Teklifi  etmek beklide size en uygun tercih olabilir.

Siz sıradan bir gün gibi kız arkadaşınız ile sahilde yürürken bayan Hostesimiz size davette bulunur. Çiftlere özel Boğaz turumuza katılmak istemez misiniz?  Aslında her şey planlanmıştır ama bir okadar doğal gelişmektedir. Turumuzun rotası ve içeriği hakkında size bilgi verir. Size kalan kız arkadaşınızı ikna edip yata bindirmek.

Lux Motor yatımızda  Rengarenk balonlar , şık ve güzel objeler ,serpme harika bir kahvaltı masmavi deniz ve dalgaların sesi.. Böylesi bir huzuru yaşarken ve yanınızda hayallerinizin kadını.Siz Kahvaltınıza devam ederken hostesimiz aralıklı zamanlarda fotoğraf çekmek ister. Boğaz Köprüsü manzarasına geldiğimiz noktada sizi fotoğraf çekmek için yatın ön kısmına davet eder.Kemancımız çıkar ve Evlilik Teklifi anı için belirlediğniz şarkıyı çalar. Siz bu anda diz çöküp Kız arkadaşınızı Tektaşını armağan ederken başınızdan aşağı gül yaprakları serpilir. Bu anlarınız fotoğraf ve video kaydı ile ölümsüzleştirilir. Dilerseniz Uçan Balonların ucuna bağlı notlar gelerek tek tek gökyüzünün maviliğine geleceğe dair dilekleriniz ile uçurabilirsiniz.

Masanıza geri döndüğünüzde kız arkadaşınız için bir buket çiçek , kutlama pastanız gelir.

Turumuzun sonuna geldiğimizde ise güzel bir anıya tanıklık etmenin mutluğu ile sizleri tebrik ederek vedalaşırız.

Teklif anınız için  Balık tutarken oltanın ucuna takılmış  Benimle Evlenir Misin Yazılı Pankart çıkabilir veya yüzüğünüzü Melek Kostümlü bir Animatör veya Kalp şeklinde bir Maskot getirebilir.

Galeri

Yat Turu Evlilik Teklifi için fotoğraflar.

Sürpriz Evlenme Teklifi