hero

Vip Salonlarda Evlilik Teklifi

Vip Salonlarda Evlilik Teklifi

Paket Detay

VIP SALONLAR DA  EVLİLİK TEKLİFİ

Evlenme teklifi, artık ayrı kalmak istemeyen ve hayatın her alanında birlikte yaşamak isteyenlerin yapacağı çok önemli bir tekliftir ve her anlamda özel olmalıdır. Evlilik teklifi, uzun bir ilişki sürecinin ardından iki insanın hayatını birleştirmeye karar vererek ilişkilerini farklı bir boyuta taşımak için yaptığı bir sürprizdir. Evlilik teklifinde gençler her şeyin kusursuz ilerlemesini ve akıldan silinmeyecek güzel anılarla evlilik için ilk adımı atmak isterler.

En özel gününüze, küçük dokunuşlarla büyük farklar  yaratmak sizin elinizde. Hayatınızın aşkına daha önceden planladığınız gibi unutulmaz bir evlilik teklifi yapmanıza çok az kaldı. Her şey bir rüya gibi sanki. .. Yaşanmış ve yaşanacak en tutkulu aşkına, hayatınızın en özel kadınına bunu ispatlamaya hazır mısınız?

Özel mekanlar da size özel, manzarası ile herkesi büyüleyen VIP bir oda, odanın tamamı gül yaprakları ve mum ışıkları ile süslenmiş. Siz ve kız arkadaşınıza romantik saatler yaşatmayı garantileyen bir evlilik teklifi…

 

 

QUBBE DE EVLİLİK TEKLİFİ

Maslak Steingenberger Hotel in 26.kat ında Gökyüzünde  en anlamlı ‘Evet’ cevabı almak ve romantik evlilik teklifine imzanızı atmak istermiydiniz?

26. Kat dan İstanbul manzarasına sahip ve çok şık dekore edilmiş bir salonda yüzlerce mum ve gülyaprakları ,fonda aşkınızı fısıldayan şarkılar. Teklif anınızı resimlerden oluşan slaytınızı kemancı ve  uçan balonlar ile veya İstanbul un şahit olacağı Lazer Yazı ile evlilik teklifinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Evlilik Teklifi Anınızda Volkan ve konfeti patlatılması ile teklif anınız renklenir. Ve tabiî ki bu anlarınız tarafımızdan fotoğraf ve video ile ölümsüzleştirilir.

 

SARIYER BAHÇEKÖY DE  ROMANTİK EVLİLİK TEKLİFİ

Doğanın büyüsüne kapılacağınız yeşillikler içerisinde ahşap ve ince detaylar ile  dekore edilmiş sadece size özel baş başa romantik evlilik teklifi yapacağınız çok özel bir mekan. Dört bir yanı cam ile çevrilmiş etrafınızda doğanın kokusunu içine çektiğiniz,yüzlerce mum ,gül yaprakları ileromantizm buram buram romantizm kokan hafızalarınıza kazıyacağınız beklide hayatınızın en özel anlarını yaşacaksanız.

Vıp araç ile mekanımıza transferiniz sağlanır. İçeri girdiğinizde kemancı mız sizi aşkınız şarkısı ile karşılar. Size özel yemek menüsü servis edilir. İşte geldik en heyecan verici  Evlenme Teklifi anınıza.Bu bölüm sizin tercihinize kalmış.

 

İSTANBUL SAPPHİRE DE EVLİLİK TEKLİFİ

 Bir başkadır her şeyi İstanbul ‘un.. Adına nice efsaneler, şiirler, türküler yazılmış.. 
İstanbul deyince akla gelenlerin ucu bucağı yoktur.Böylesi Aşk kokan bir şehirde İstanbul’un en yüksek binası, sevdiğiniz ve hayatınızı devam ettirmek istediğiniz insana Sürpriz Evlilik Teklifinize şahitlik etmeyi sizce de hak etmiyor mu ?

İstanbul da evlenme teklif edilecek mekanlar arasında beklide en  ihtişamlısı Sapphire de Evlenme Teklifi dir.

Aşağı baktığınızda hayat diğer insanlar için hızlıca akıyorken  ,Sizin için yıldızlar sanki bir tutam uzağınızdadır.Aslında sizin hayatınızın yıldızı ile hayat  donakalmıştır  O An ‘ da …

Şehrin ışıltısına yerlere serpiştirdiğimiz yüzşerce mum ve gül yaprakları ,Çok şık kristal şamdanlar  taşlar ile dekore edişmiş yemek masanızda , onun gözlerine bakarak dökülür iki kelime  dudaklarınızdan .. Benimle Evlenir misin ?

Evlilik Teklifi Cümlelerinizi  sıralarken Şehrin ışıkları sönük kalmıştır ,sevdiğiniz insanın gözlerinin ışıltısından ..

Galeri

Vip Salonlarda Evlilik Teklifi için fotoğraflar.

Sürpriz Evlenme Teklifi