hero

Sokak Sürprizleri

Sokak Sürprizleri

Paket Detay

En romantik evlilik teklifi doğal ve spontane olandır.

Hiç beklemediği bir anda; belki çalışırken, belki alışverişte, belki yolculuk esnasında onun karşısına çıkaracağınız kırmızı halı ,balonlar ve evlilik teklifi pankartınız  ruhunu mest edecektir. Onun sizin için nasıl bir anlam ifade ettiğini anlatmanın tabi ki yolu yok. Ama gönülden ve sevgiyle yapılan her şey karşılığını bulacaktır.

Aşkı doruklarda yaşadığınız bir zaman diliminin ardından sevgilinize unutulmadık bir biçimde evlenme teklif etmeye karar verebilirsiniz. Günümüzde evlilik teklifinin bir çok yolu söz konusudur. Kimisi klasik bir biçimde diz çöküp, alyans kutusunu açarak sevdiği kadına ‘Benimle evlenir misin?’ sorusunu yöneltir. Kimisi halı sahada binlerce kişinin önünde aynı hareketi yapar. Bazıları da büyük gösteriler ve konseptler eşliğinde teklifini dile getirir. Paraşütten atlayanları da, su altında alyans uzatanları da görmüşüzdür. Hepsinin ortak noktası şüphesiz ki ‘Benimle evlenir misin?’ sorusudur. Evlilik teklifinin kilit noktası da budur. Yani tek bir cümle kaderinizi belirler. Sözcüklerin davranışlardan çok daha önemli olduğu ortadadır. O halde sizde evlilik teklifinde kullanmak üzere sevgiliniz duygulandıracak ve aynı zamanda mutlu edecek evlilik teklifi mesajınızın yazılı olduğu pankartınızı birlikte hazırlayalım.

Teklifinizi görsel şölenede dönüştürebiliriz.Yüzlerce balon , Uzaktan kumandalı volkanlar ile diz çökmeniz ile heyecanınıza heyecan katabiliriz. Yüzüğünüzü Melek kostümlü animatörümüzde getirebilir veya bir müzisyen ekip sizin coşkunuzu destekleyebilir.

Galeri

Sokak Sürprizleri için fotoğraflar.

Sürpriz Evlenme Teklifi