hero

Sinemada Evlilik Teklifi

Beyaz Perde Sinemada Evlilik Teklifi

Paket Detay

SİNEMA DA EVLİLİK TEKLİFİ

Bir sinema filmi gibidir hayat.

En özel anları kare kare akıp gider ellerinizden. Her anı, her mutluluk, her güzellik zihninize işlenir ve her istediğinizde zihninizin rafları arasından çıkıp o heyecanı yeniden sizlere yaşatır.

Evlenme teklif etmenin yüzlerce yolu var. Aklınızda yokken bile evlilik teklifi denildiğinde;onlarca teklif hikayesi, onlarca sahne gelir gözünüzün önüne… Bazılarının evlilik teklifi hikayeleri, ilişkinin başında yazılır. Nasıl bir seremoniyle teklif edeceklerine daha ilk günlerde karar verir bazı damat adayları. Şuan aşkınız film gibi gözünüzün önünden geçti ise sinemada evlilik teklifi tam size göre .

Burada iki seçenek sizi karşılamakta…

AVM de Sinema Salonunda Evlilik Teklifi ;

 

İstanbul Anadolu yakasında bulunan Avm deki Sinema da Vıp 40 kişilik sinema salonları bulunmakta.

Biz bu salonu sizin sürpriziniz için kapatıyoruz. Daha önceden gününüzü ,İzlemek istediğiniz filmi ve saatinizi seçiyorsunuz.Tabiki Kız arkadaşınızın bu sürprizden haberi olmuyor ve sadece film izlemeye geldiğinizi sanıyor olacak.

Kız arkadaşınızın sürprizinizi anlamaması için ,ekip arkadaşlarımız dan birkaçı salonda filmi izlemek için gelmiş görüntüsünde salondaki koltuklarda yerlerlini alacaklar.

Evlilik Teklifi Anınızı dilediğiniz gibi tercih edebilirsiniz. Dilerseniz Vizyonda oynayan filmin arasında veya sonunda ‘Sizin Evlilik Teklifi Filminiz ‘’ devreye girebilir. Detaylandırmak isterseniz Kemancı , Melek Kostümlü Animatör , sürprizinize dahil olmasını istediğiniz arkadaşlarınız ve yapacağımız program dahilde eklenebilecek seçenekler. .

Beyaz Perde de Sizin Aşkınız dile gelsin istiyorsanız profesyonel ekibimiz ile Evlilik Teklifi Organizsyonunuzda yerimizi alalım.

Siz ve Aşkınıza Özel İki Kişilik Sinema  da Evlilik Teklifi ;7

Avrupa Yakasın ‘da bulunan Cafemize Film izleme amacıyla getirdiğiniz sevgilinize, gül yaprakları ve mumlarla süslenmiş romantik salonlarımızdan birinde evlenme teklifi edebilmek; sizcede hoş olmaz mı?

Kız arkadaşınız ile Kafemize geliyorsunuz ekibimizden biri yanınıza gelerek içecek siparişinizi alırken ,sizde daha önce vizyonda oynamış izlemek istediğiniz filmi seçiyorsunuz. Seçiminizin ardından sizi filmi izleyeceğiniz salona yönlendiriyoruzç Kapıdan girdiğinizde heryer mum ışıkları gül yaprakları ile tüm romantizmi ile sizin keyifli anlar geçirmeniz için hazır.

Filminiz başlar yemek seçimlerinizi yaptıktan sonra sizi baş başa bırakıyoruz.Filmin sonunda yeni bir film başlıyor. İşte bu sizin hikayeniz.. Romantik evlilik teklifi için uygun bir seçim .

Galeri

Sinemada Evlilik Teklifi için fotoğraflar.

Sürpriz Evlenme Teklifi