hero

Kumsalda Evlilik Teklifi

Kumsalda Romantik Evlilik Teklifi

Paket Detay

KUMSALDA ROMANTİK EVLİLİK TEKLİFİ

Aşk ile açtığınız yollarda aşk ile yürüyün. Ve bırakın yol sizi götüreceği en güzel noktaya götürsün. Siz aşkı kalbinizde hissedin, doğru kelimeler büyülü anlamlara bürünüp ,dudaklarınızda dökülecektir ‘Benimle Evlenir Misin’ cümlesi ..

Sevdiğiniz kadınla deniz kenarında gün batımında eşsiz dakikalar geçirmek ve bu anlarınızı bir evilik teklifi ile taçlandırmak istemez misiniz? Standart evlilik teklifleri yerine yine sürpriz dolu bir evlilik teklifi ile çıkın karşısına.

Havalar ısınmaya başlayınca kız arkadaşına romantik, özel ve unutulmaz bir sürpriz evlilik teklifi yapmak isteyen beylerin başlıca alternatiflerinden biri kumsalda evlilik teklifi organizasyonları olacaktır sanırım. Kumsalların kendiliğinden romantik bir havası var bir kere, özellikle hava karardıktan sonra. Işıl ışıl gökyüzü, yıldızlar, denizin üstündeki ışıltılar, sahile vuran dalgaların sesi; romantik evlilik teklifi yapmak isteyenler için bundan güzel ortam mı olur?

Vıp aracımız sizi bulunduğunuz lokasyondan alıp ,Kilyos da bulunan tesisimize ulaşımınızı sağlayacaktır. Tesisin içinden geçip  büyülü atmosfere varmak için birkaç adım kaldı . Mis gibi deniz kokusu , dalgaların sesine karışan keman seromonisi ile kırmızı halı yürüyüşünüzn ardından özenle dekore edilmiş kamelyaya ulaşırsınız. Yemek servisiniz için garson , bayan hostes ve fotoğrafçımız size eşlik eder.Fenerler ,Meşaleler,yüzlerce mumlar arasında unutulmaz anlar yaşayacağınızı garanti ediyoruz. Evlilik teklifi anınızda  kız arkadaşınızı kalp şeklinde düzenlenmiş fenerlerin  içindeki çembere alırısınız ,diz çöküp hayatınızın geri kalanını geçirmek istediğiniz insana diz çökmenizile uzaktan kumada ile volkanlar ateşlenir. Dilerseniz uçan balonlar ,dilek fenerleri,havaifişek ile evlilik teklifi anınızı taçlandırabilirsiniz.

Galeri

Kumsalda Evlilik Teklifi için fotoğraflar.

Sürpriz Evlenme Teklifi