hero

Kız Kulesinde Evlilik Teklifi

Kız Kulesinde Evlilik Teklifi

Paket Detay

KIZ KULESİNDE EVLİLİK TEKLİFİ ŞEÇENEKLERİ 

Aşıklar şehri İstanbul’un en önemli simgelerinden biri olan Kız Kulesi, binlerce tarihe tanıklık etmiş bir o kadar da efsanelere konu olmuş Kız Kulesi şimdi sizin hikayenizi yazmak için hazır…

Hayatınızı birleştireceğiniz o özel kişiyi buldunuz. Şimdi sıra en güzel evlenme teklifleri nerede yapılır sorusunun cevabını bulmaya geldi. Evlenme teklifini öyle bir yerde yapmalısınız ki, hayatınızın en unutulmaz anlarından biri olsun. En güzel evlenme teklifleri için çoğu zaman deniz kenarı mekanlar tercih ediliyor. İstanbul’da evlilik teklifi denildiği zaman binlerce aşka tanık olan  akla ilk gelen adres Kız Kulesi oluyor.

Kız Kulesinin tarih ve aşk kokan ambiyansı ile Dünya Mutfağının eşsiz lezzetlerin sunulduğu ve kulağınıza çınlayan canlı müzik eşliğinde size Evlilik Teklifiniz için çeşitli alternatifler sunuyoruz.

KIZ KULESİN DE CANLI MÜZİK EŞLİĞİNDE YEMEK DEVAMINDA YAT TURU & LAZER GÖSTERİSİ EŞLİĞİNDE EVLİLİK TEKLİFİ  veya İSKELEDE SÜRPRİZ KARŞILAMA

Kabataş veya Salacak iskelesinden Kız Kulesi özel tekneleri ile Kuleye ulaşım sağlarsınız.Ulaşımınızı sağladıktan sonra  sizin adınıza rezerve edilmiş masanıza yönlendirilip yemek servisinize başlanır.

Eşsiz lezzetleri tadarken  dünya klasikleri nostaljik parçalar size eşlik eder ve ,karşınızda hayatınızın aşkına Evlilik Teklifi  Sürprizinizi  yapmaya sadece dakikalar kalmıştır.

Yemeğinizin bitiminde ekip arkadaşlarımızdan biri Kız Kulesi Personeli gibi masanıza gelir ;

Yat Turu & Lazer Gösterisi

Ve Kız Kulesinin Çiftlere Özel Boğaz Turuna Katılmak İster Misiniz? Şeklinde soru yöneltir. Ve Katılmayı tercih etmeniz halinde Kapıda beklediğini iletir.Hesabınız tarafımızdan daha önceden ödenmiş olduğu için kız arkadaşınızı tura katılmaya ikna edip kapıya yönelmenizile görevli arkadaşımız sizi kapıya yönelmiş olan Lüx Motor Yatımıza yönlendirecektir.

Yata bindiğinizde sizi çok şık dekore edilmiş romantik bir kokteyl masası karşılayacaktır. Sizi baş başa bırakır. Aralıklı zamanlarda Fotoğraf çekimi için yanına gelerek bu anlarınızı ölümsüzleştirir.Yemek veya Kokteyl tercihinize göre servisiniz yapılır. Turumuza devam ederken Evlilik Teklifi anı için tüm hazırlıklarımız tamamlanmıştır ve fotoğraf çekimi için bayan hostesimiz sizi yatımızın ön kısmına yönlendirir.Dahaönceden belirlemiş olduğunuz Evlilik Teklifi Anı şarkınız fonda size eşlik ederken Köprüde Lazer Yazılar belirmeye başlar, Kız arkadaşınızın ismi ile başlayıp sizin daha önceden belirlediğiniz cümleler ile devam ederken BENİMLE EVLENİR MİSİN ? yazısı belirir ve işte o en önemli an.. Sizin diz çöküp hayatınızın aşkı ilan ettiğiniz sevdiğinize diz çöküp tektaş yüzüğünüzü armağan etmeniz ile uzaktan kumanda ile volkanlarımızı ateşleriz ve teklifinizi görsel bir şölene dönüştürürüz. Bu teklif seramonisinden sonra masanıza döndüğünüzde kız arkadaşınızdan hayatınızın en anlamlı EVET ini kutlamanız için bir buket çiçek  ve  kutlama pastanız masanıza gelir. Bu anlarınız fotoğraf ve video çekimi ile ölümsüzleştirilir . Sonsuza kadar hatırlayacağınız en güzel anlarınız kalır. Turumuzun sonuna geldiğimizde, Evlilik Teklifinizde katkıda bulunmanın ve bu anınıza tanıklık etmenin verdiği mutlulukla sizinle vedalaşırız ve Kız Kulesi veya Kabataş a iskelesine geri bırakılırsınız.

İskelede Sürpriz Karşılama  

Muhteşem bir atmosferde yemeğinizi yediniz. Arka dönme vakti.. Kız arkadaşınızın sizden Evlilik Teklifi varsa da bitti. Aslında Sürpriz şimdi başlıyor.. Kabataş veya Salacak İskelesi nerden ulaşım sağladınız ise Kız Kulesinin Özel teknesinde indiğiniz anda  Hayatınızın Aşkı na kırmızı halı , Evlilik Teklifi mesajınızın yazılı olduğu pankart sizi karşılar. Ve işte O an.. Diz çöktüğünüz anda tektaş yüzüğünüzü kız arkadaşınıza armağan ederken uzaktan kumanda ile volkanları ateşleriz.Bu anlarınız fotoğraf ve video kaydı yapılarak ölümsüzleştirilir. Kız arkadaşınıza bir buket gül armağan ederiz. Ve sizde Hayatınızın en anlamlı Evet  ini almış olmanın ve bizimde buna katkıda bulunmaktan dolayı mutluğumuzu paylaşarak sizinle vedalaşırız.

Galeri

Kız Kulesinde Evlilik Teklifi için fotoğraflar.

Sürpriz Evlenme Teklifi