hero

Helikopter ile Evlilik Teklifi

Helikopter ile Evlilik Teklifi

Paket Detay

HELİKOPTER İLE EVLİLİK TEKLİFİ

Evlenme teklifi edeceksiniz ama endişeleriniz var. Aklınıza klişe fikirler geliyor, sevdiğiniz ise daha yaratıcı şeyler hak ediyor. Evlenme teklifi edeceksiniz ama endişeleriniz var. Aklınıza klişe evlenme teklifleri geliyor. Herkes gibi daha yaratıcı birşeyler organize edip, sevdiğinizi baştan aşağı şaşırtmak istiyorsunuz. Yanınızda sevgilin, ayağınızın altında boylu boyunca İstanbul… Hayatınızın belki de en önemli anı. Heyecanı, adrenali bol bir Evlilik  Teklifi sunmak , hayatınızın aşkınızı mutluluktan havalara uçurun..

Hayatınızın en unutulmaz anlarından birini yaşamaya ve özgürlüğün sınırsız olduğu gökyüzünün mavisinde AŞKINDAN UÇUYORUM diyerek Evlilik Teklifi etmeye ne dersiniz?

Hayalinizdeki anı, dilerseniz helikopter ile yapacağınız özel yolculuk sırasında, dilerseniz iniş sırasında kız arkadaşınıza uçan balonlar eşliğinde gül yaprakları yağdırın.

Maslak Ayazağa dan uçuşumuz gerçekleşmek deolup uçuş süreleri 20dk ve 30 dakikadır.Ulaşımiçin Vıp araç tercih edebilir teklif anınızda kemancı ,pankart şampanya  ve pasta ile detaylandırabilirsiniz.

Galeri

Helikopter ile Evlilik Teklifi için fotoğraflar.

Sürpriz Evlenme Teklifi