hero

Çırağan Sarayı Paketleri

Çırağan Sarayında Evlilik Teklifi

Paket Detay

ÇIRAĞAN SARAYIN DA EVLİLİK TEKLİFİ SEÇENEKLERİ

Doğru kişiyi bulduğunuzda hayatınızın geri kalanını onunla geçirmek istersiniz ve onun da hayatını sizinle geçirmek isteyip istemediğini bilmek biraz da olsa yapacağınız evlilik teklifine bağlıdır.

En özel gününüze, küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratmak şansı ..

 Aradığınız aşkı, bir ömrü beraber geçireceğiniz insanı buldunuz. Sıra geldi evlenme teklifine. Bu an tabi ki de çok özel ve özel bir mekanda olmalı. İstanbul Boğazı üzerindeki konumu ile Osmanlı İmparatorluğuna ait tek Saray , Çırağan Sarayında Sultanlara yakışan bir gece sizi bekliyor. Çırağan Sarayı Tuğra Restaurantta romantik bir akşam yemeği ve isminize özel hazırlanmış bir menü ile özel bir akşam yemeği…

Yemeğinizin ardından dilerseniz sizi Lüx Motor  yatımız ile alıp, lazer ile boğaz köprüsüne aşkınızı yazalım veya Çırağan Sarayı Bahçesinde Kemancı ve uçan balonlar ile Evlilik Teklifinizi gerçekleştirelim…Tercihinizi Öğle saatlerinden yana kullanacaksanız dilerseniz Helikopter ile Saraya iniş yapıp Evlilik Teklifinizi gerçekleştirin.Farklı bir tercih olarak İstanbul Boğazı’nı en güzel konumunda büyüsüne kapılmak için Konaklamalı seçeneklerde sunabiliriz.

Galeri

Çırağan Sarayı Paketleri için fotoğraflar.

Sürpriz Evlenme Teklifi